Nupreme Arašídový krém s bílou čokoládou 220g
Arašídové krémy Nupreme kombinované s čokoládou obsahují 75% jemně mletého arašídového krému. Arašídy necháváme pražit stále ve stejné pražírně zde v ČR, protož…
Vývoj ceny · posledních 60 dní
Popis produktu
Arašídové krémy Nupreme kombinované s čokoládou obsahují 75% jemně mletého arašídového krému. Arašídy necháváme pražit stále ve stejné pražírně zde v ČR, protože právě na této části přípravy hodně záleží, stejně jako na samotném mletí, které se nesmí uspěchat a nesmí probíhat za vysokých teplot, jinak je pak krém hořký.
Jak krém používat?
Zde se fantazii meze nekladou. Můžete vyzkoušet upéct arašídovo-mléčné sušenky, muffiny nebo domácí flapjacky.
Jaké má výhody a co obsahuje?
Samotný arašídový krém obsahuje jak vitamíny E, B1 a B3, tak koenzym Q10 nebo minerály hořčík, zinek a draslík.
V naší stravě i v dnešní době překvapivě chybí kvalitní bílkoviny a tuky. Arašídový krém je jednou z příjemných možností, jak doplnit a hlavně zpestřit jejich denní příjem.
Arašídové máslo: jak poznat kvalitní?
Pomazánka z buráků u nás za poslední roky zdomácněla a našla si své místo nejen v jídelníčku sportovců, ale i u běžných konzumentů, vegetariánů a příznivců zdravé stravy. Předně je nutné říct, že se legislativně nejedná o máslo, ale o krém či pomazánku, ale teď už k věcem, které nás zajímají.
| Velikost balení | Hmotnost obsahu 220 g |
| Ověřený původ | Česká republika |
| Složení | Jemně namleté arašídy 75 %, bílá čokoláda 25 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, sušená syrovátka, laktóza, emulgátory: sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát; vanilkový extrakt Bourbon Madagascar). |
| Vrácení peněz | Když nebudete spokojeni, můžete nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení vrátit do 30 dnů od zakoupení. Vrátíme vám zpět plnou cenu. |
| Dodání do 2 pracovních dnů | Běžně doručujeme produkty do 2 pracovních dnů. |
| Dávkování a užívání | Dle chuti a potřeby. |
| Upozornění | Alergeny:Arašídy, mléko, sója. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepku. |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 2453 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 46 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 31 g |
| z toho cukry | 19 g |
| Bílkoviny | 19 g |
| Sůl | 0,07 g |