Nupreme Arašídový krém s hořkou čokoládou 220g
Arašídové krémy Nupreme kombinované s čokoládou obsahují 75 % jemně mletých arašídů. Ty necháváme pražit stále ve stejné pražírně zde v ČR, protože právě na tét…
Vývoj ceny · posledních 60 dní
Popis produktu
Arašídové krémy Nupreme kombinované s čokoládou obsahují 75 % jemně mletých arašídů. Ty necháváme pražit stále ve stejné pražírně zde v ČR, protože právě na této části přípravy hodně záleží, stejně jako na samotném mletí, které se nesmí uspěchat a nesmí probíhat za vysokých teplot, jinak je pak krém hořký.
Jak krém využít?
Arašídový krém s hořkou čokoládou NUPREME můžete jenom tak mlsat nebo ho využít při vytváření arašídových sušenek, smoothies, domácích flapjacků nebo bohatých kaší.
Jaké má výhody a co obsahuje?
Vyniká až 30 % podílem bílkovin, mnoha vitamíny – například z řady B, nebo vitamínem E a je bohaté také na zdravé tuky, nebo pro náš život podstatné minerály hořčík a draslík.
Arašídové máslo: jak poznat kvalitní?
Pomazánka z buráků u nás za poslední roky zdomácněla a našla si své místo nejen v jídelníčku sportovců, ale i u běžných konzumentů, vegetariánů a příznivců zdravé stravy. Předně je nutné říct, že se legislativně nejedná o máslo, ale o krém či pomazánku, ale teď už k věcem, které nás zajímají.
| Velikost balení | Hmotnost obsahu 220 g |
| Ověřený původ | Česká republika |
| Složení | Jemně namleté arašídy 75 %, hořká čokoláda 25 % (kakaová hmota,cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory: sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát; vanilkový extrakt Bourbon Madagascar). |
| Vrácení peněz | Když nebudete spokojeni, můžete nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení vrátit do 30 dnů od zakoupení. Vrátíme vám zpět plnou cenu. |
| Dodání do 2 pracovních dnů | Běžně doručujeme produkty do 2 pracovních dnů. |
| Užívání | Dle chuti a potřeby. |
| Upozornění | Alergeny:Arašídy, mléko, sója. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepku. |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 2451 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 47 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12 g |
| Sacharidy | 27 g |
| z toho cukry | 13 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | 0,006 g |