Nupreme Arašídový krém s mléčnou čokoládou 220g
Arašídové krémy Nupreme kombinované s čokoládou obsahují 75 % jemně mletých arašídů. Ty necháváme pražit stále ve stejné pražírně zde v ČR, protože právě na tét…
Vývoj ceny · posledních 60 dní
Popis produktu
Arašídové krémy Nupreme kombinované s čokoládou obsahují 75 % jemně mletých arašídů. Ty necháváme pražit stále ve stejné pražírně zde v ČR, protože právě na této části přípravy hodně záleží, stejně jako na samotném mletí, které se nesmí uspěchat a nesmí probíhat za vysokých teplot, jinak je pak krém hořký.
Jaké má benefity samotný arašídový krém?
Arašídový krém je bohatým zdrojem bílkovin, zdraví prospěšných tuků, vitamínů E, B1 a B3, minerálů a sacharidů.
Jaké má využití?
Arašídový krém s mléčnou čokoládou má mnohé využití. My doporučujeme máslo mlsat na lžičce, namazat si ho na pečivo. Dále je možné přidat ho do smoothie nebo kaše.
Arašídové máslo: jak poznat kvalitní?
Pomazánka z buráků u nás za poslední roky zdomácněla a našla si své místo nejen v jídelníčku sportovců, ale i u běžných konzumentů, vegetariánů a příznivců zdravé stravy. Předně je nutné říct, že se legislativně nejedná o máslo, ale o krém či pomazánku, ale teď už k věcem, které nás zajímají.
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota kJ (kcal) | 2488 (578) |
| Tuky | 45,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 30,4 g |
| z toho cukry | 17,6 g |
| Bílkoviny | 19,7 g |
| Sůl | 0,045 g |
| Velikost balení | Hmotnost obsahu 220 g |
| Ověřený původ | Česká republika |
| Složení | Jemně namleté arašídy 75 %, mléčná čokoláda 25 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko plnotučné, kakaová hmota, emulgátory: sójový lecitin, polyglycerol-polyricin-oleát; vanilkový extrakt Bourbon Madagascar). |
| Vrácení peněz | Když nebudete spokojeni, můžete nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení vrátit do 30 dnů od zakoupení. Vrátíme vám zpět plnou cenu. |
| Dodání do 2 pracovních dnů | Běžně doručujeme produkty do 2 pracovních dnů |
| Užívání | Dle chuti a potřeby. |
| Upozornění | Alergeny:Arašídy, mléko, sója. Může obsahovat stopy skořápkových plodů a lepku. |