Nupreme Ostropestřecový olej 250ml
Jaké má benefity?Nupreme Ostropestřecový olej je za studena lisovaný, díky čemuž v sobě zachovává všechny důležité minerální látky, vitamíny a hlavně mastné kys…
Vývoj ceny · posledních 60 dní
Popis produktu
Jaké má benefity?
Nupreme Ostropestřecový olej je za studena lisovaný, díky čemuž v sobě zachovává všechny důležité minerální látky, vitamíny a hlavně mastné kyseliny (kyselinu linolovou, olejovou či palmitovou), ale také látku silymarin, která má pozitivní vliv na játra. Ostropestřec je také známý pro svůj příznivý vliv na dobré trávení a správnou funkci srdce. Zároveň pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a zvyšovat přirozenou obranyschopnost. Hodí se zejména ve studené kuchyni k dochucování salátů a přípravě zálivek, využít jej však můžeme třeba i při masážích. Pro olej se zpracovávají, resp. lisují, na olej bohatá semena Ostropestřce mariánského (Silybum marianum). Pro značku Nupreme jej nakupujeme přímo od českého pěstitele a zpracovatele.
Jak olej využívat?
Využijete jej při vaření (hodí se zejména do salátů nebo kaší), při přípravě zálivek, své uplatnění však najde i během masáží nebo péče o pleť. Používat jej lze však i samostatně pro posílení funkce jater.
Na co je dobrý Ostropestřec mariánský?
Více informací, včetně schválených zdravotnických tvrzení najdete v článku zde.
| Velikost balení | 250 ml |
| Ověřený původ | Česká republika |
| Složení | Olej z ostropestřce mariánského. |
| Vrácení peněz | Když nebudete spokojeni, můžete nerozbalené nebo i částečně spotřebované balení vrátit do 30 dnů od zakoupení. Vrátíme vám zpět plnou cenu. |
| Dodání | Běžně doručujeme produkty do 2 pracovních dnů. |
| Užívání | Dle chuti a potřeby. |
| Upozornění | Potravina. Skladujte v suchu v pokojové teplotě. Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. |
| Výživové údaje | na 100 g |
| Energetická hodnota | 3696 kJ / 899 kcal |
| Tuky | 99,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15,58 g |
| Sacharidy | <0,1 g |
| z toho cukry | <0,1 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | <0,1 g |